Kariera

Aktualne oferty pracy:

Monter Instalacji Teletechnicznych

Oferujemy:
• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - praca na jedną zmianę w stałych godzinach,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia - podstawa i premia motywacyjna,
• przeszkolenie,
• pracę w lokalnej, dynamicznej firmie w młodym zespole.

Zakres obowiązków to m.in.:
• budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowania,
• budowanie sieci światłowodowych,
• usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej.

Wymagania:
• chęć do pracy, otwartość na naukę nowych rzeczy,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy z elektronarzędziami - wiertarka, wkrętarka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres email: rekrutacja@klikom.net. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Klikom.net Sp. z o.o. z siedzibą w 27 - 200 Starachowice przy ul. Borkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Technik informatyk

Zakres obowiązków:
bieżąca opieka nad zdefiniowanymi klientami: sieci, sprzęt, urządzenia, konfiguracje, dobór sprzętu IT, doradztwo,
świadczenie pomocy technicznej i rozwiązywanie problemów,
podejmowanie działań prewencyjnych w zapobieganiu awariom i sytuacjom niepożądanym,
optymalizacja procesów informatycznych.

Wymagania:
wykształcenie techniczne o profilu informatycznym,
ogólna praktyczna wiedza informatyczna - konfiguracja komputerów / serwerów / sieci użyteczna w diagnozie i eliminacji problemów,
 doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
pozytywne nastawienie do nauki, samodzielność w poszukiwaniu wiedzy i skuteczność działania,
- prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres email: boa@klikom.net. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Klinika Komputera Artur Wolski z siedzibą w Starachowicach przy ul. Borkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Formularz CV

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Uwagi
Załącznik 1 (opcjonalnie)
Załącznik 2 (opcjonalnie)
Kod z obrazka
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji na stronie:* Polityka prywatności
W pakiecie taniej!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz opcję, która najbardziej do Ciebie pasuje.

ikona
Pakiet
Internet + TV

3 pakiety kanałów TV, 3 prędkości Internetu. Powiedz nam czego oczekujesz, a my pomożemy Ci wybrać opcję, która najbardziej do Ciebie pasuje. ikona szczegóły
ikona
Pakiet
Internet + TV + telefon komórkowy

3 usługi na 1 rachunku. Wybierz najlepszy Internet w okolicy, dobierz pakiet kanałów TV oraz telefon komórkowy. ikona szczegóły
ikona
Pakiet
Internet + TV + telefon stacjonarny

W naszej ofercie znajdziesz również ofertę telefonów stacjonarnych. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. ikona szczegóły
ikona
Pakiet

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz opcję, która najbardziej do Ciebie pasuje. ikona szczegóły
Dla biznesu
Internet dla Twojego biznesu
Small Business Firmy i instytucje

ikona